HomeShowbiz

Ronaldo baba për herë të pestë?!

Futbollisti i famshëm Cristiano Ronaldo së shpejti do të bëhet baba për herë të pestë. Së fundmi ai ka qenë i pranishëm në një event në Madrid së bashku me të dashurën e tij Georgina-n.

ronet.jpg

Kjo e fundit ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me barkun e rrumbullakosur ,duket se të dy ata dëshirojnë që të kenë një familje të madhe.

Image result for cristiano georgina

Kujtojmë se vitin e kaluar zeshkania solli në jetë një vogëlushe të quajtur Alana Martina .

Çifti është bashkë prej 3 vitesh dhe mesa duket paska plane për një familje të madhe.


TË NGJASHME