HomeSport

Ronaldo në Manchester United?

Ylli portugez mund të largohet nga Juventus pas vetëm një viti dhe të rikthehet në klubin ku u ngrit si futbollist.

Cristiano Ronaldo mund të largohet nga Juventusi pas vetëm një viti.
Risultati immagini per cristiano ronaldo
Sipas mediave të këtyre dy vendeve, ylli portugez është i zhgënjyer në Juventus dhe është i gatshëm ta dëgjojë një ofertë të re, pak muaj pasi zbarkoi në Torino.
Immagine correlata
Sipas këtyre zërave, “CR7” mund të kthehet në klubin ku u ngrit si futbollist, në Manchester United.

Ronaldo ishte transferuar tek Juve me qëllim që ta fitojë Ligën e Kampionëve, por humbja nga Atletico Madrid në të tetën e finales së Ligës së Kampionëve mund t’ia zbeh atij këtë objektiv.
Immagine correlata
Andaj, mbetet të shihet gjatë verës nëse pesë herë fituesi i Topit të Artë do të qëndrojë edhe një vit në Juventus apo do të rikthehet në “Teatrin e Ëndrrave


TË NGJASHME