HomeShowbiz

Ronela Hajati “ndez” rrjetin me foton e fundit

Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati është një nga emrat më të suksesshëm për sa i përket muzikës që bën. Çdo këngë e saja kthehet në një hit sapo del.

Përveç muzikës ajo njihet edhe për format e saj bombastike.
Ronela së fundmi ka pozuar me të brëndshme dhe duket shumë tërheqëse ku nuk kan munguar komplimentat nga fansat e saj.

Krah fotos këngëtarja ka shkruajtur:“Hajde baby thirrem miss!”,

View this post on Instagram

Hajde baby thirrem miss! @iljanstermolli @sagerimakeup ??

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on


TË NGJASHME