HomeShowbiz

Roza Lati “thumbon” keq Encën në emision…

Me siguri të gjithë e mbani mend sherrin që u bë mes Encës dhe Roza Latit për shkak të Trejsi Sejdinit e cila ishte e ftuar në emisionin e moderatores. Vajzat replikuan në rrjetet sociale ku thumbonin dhe ofendonin njëra-tjetrën, por mesa duket Roza i ka hedhur sërish benzinë zjarrit.

Roza së fundmi ka pasur në studio Edona Gashin, përfaqësuesen e On Records dhe nga studioja ka ironizuar Encën.

“Çka ka thënë Rina për këtë mbretëreshën e Instagramit në Arabi Saudite”, duke iu referuar Encës, pasi Edona më herët e përmendi emrin e saj.


TË NGJASHME