HomeShowbiz

Rozana Radi feston ditëlindjen, ja sa vjeç bën sot

Sot Rozana Radi feston ditëlindjen dhe me një postim në Instagram krah fotos së saj ka zbuluar edhe sa vjeçe bëhet.

Këngëtarja shqiptare sot ka mbushur 41 vjeç. Pavarësisht kalimit të viteve ajo duket shumë herë më e re se mosha që ka.

“? Ne keto 41 vite me e mira qe kam bere per veten time eshte JETA??R.Radi 2020”- janë fjalët që ka shkruar Rozana krah fotos.


TË NGJASHME