Lajme Lifestyle Showbiz

Rrëfehet Kim Kardashian, kjo është motra ime e preferuar

Kim Kardashian ka pranuar se ajo në të vërtetë ka një motër të preferuar.

Kështu ka bërë të ditur vet ylli i njohur televiziv, në një intervistë të realizuar nga burri i saj Kanye West, botuar më pas në Vogue Arabia.


Përgjigjia e 38 vjeçares ishte më shumë diplomatike sesa e drejtpërdrejtë.

Kjo pasi ajo shtoi se e preferuara motër e saj, varet nga dita.


“Ndryshon, ashtu si miqtë ose lidhjet që vijnë dhe shkojnë”, pohoi Kim.

Image result for motrat kardashian

Related posts

Si të arrini nxirjen perfekte brenda një jave, disa këshilla që duhet t’i dini

Xhensila Gotanews

Djegia e KZAZ në Bushat, reagon PD

Mila

Pacienti me hemofili fiton në Gjykatë

Klaudia gotanews
Na Kontaktoni!