HomeShowbiz

Rrëfehet Mozzik, ja se për çfarë është penduar rreperi shqiptar

Reperi Mozzik, së fundmi ka treguar për çfarë është penduar.

Artisti shfrytëzoi opsionin pyetje/përgjigje në Instagram, në mënyrë që të jetë sa më afër fansave të tyre të shumtë, duke iu përgjigjur në disa pyetje.

Dikush e pyeti për çfarë është penduar dhe Mozzik nuk hezitoi të tregonte.

Më poshtë mund ta shihni çfarë tha reperi i cili së fundmi bashkëpunoi me Taynën në këngën “Lakmitare” e cila theu të gjitha rekordet.


TË NGJASHME