HomePolitikë

“Rrugëtimin për Shqipërinë”, ja ku do jetë sot Basha

basha

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të jetë sot në Durrës për të vijuar turin e tij “Rrugëtimi për Shqipërinë”. Basha pritet të takohet me bizneset prodhuese dhe sipërmarrjen. Takimi, në të cilin kreu i PD do të ketë një bashkëbisedim me bizneset e autostradës Tiranë-Durrës do të nisë në orën 11:00.

“Rrugëtimit për Shqipërinë?? i bashkohen sot bizneset prodhuese dhe sipërmarrja
Ju ftoj të më ndiqni pas pak, në orën 11:00, në një bashkëbisedim me bizneset e autostradës Tiranë-Durrës”, shkruan Basha në “Facebook”.

Basha FbTË NGJASHME