HomePolitikë

Ruçi mbledh strukturat drejtuese të PS në Vlorë

Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruci, njëherësh dhe drejtuesi politik i PS-së për jugun e vendit ka mbledhur sot strukturat drejtuese të kësaj force politike, kryetarë dhe prefektë.

Ky takim vjen fill një ditë pas nisjes së sesionit të ri parlamentar.

Mësohet se takimi është zhvilluar me dyer të mbyllura. Ndërkohë, Ruçi ishte i pranishëm në Vlorë, pasi mori pjesë në kremtimin e 99-vjetorit të luftës së Vlorës.


TË NGJASHME