HomeShowbiz

‘Sa gjynah’ e Majk dhe Butrintit/ E kopjuar?!

Më në fund, bashkëpunimi i shumëpritur mes Majk dhe Butrint Imerit “Sa gjynah” u publikua.

Kënga menjëherë është kthyer në hit dhe publiku e ka pëlqyer shumë. Megjithatë edhe pse një këngë fiksuese, tingujt dhe melodia e saj janë të ngjashme me një tjetër hit shumë të njohur.

Bëhet fjalë për këngën e famshme ‘Waves’ të Mr. Probz, e cila ka qenë një hit i madh botëror.

Ngjashmëria e dy këngëve, mund të vihet re që në fillim.


TË NGJASHME