Lajme Lifestyle Psikologji

Sa keq! Ja shenjat që nuk do të jeni asnjëherë i pasur

Ëndrra e çdo njeriu është që të jetë i pasur dhe të ketë një jetë përplot udhëtime, ushqime të shijshme e gjëra të tjera relaksuese.

Mirëpo, jo të gjithë kanë fatin që të realizojnë ëndrrat e tyre.

Disa njerëz thjesht kanë fat, disa të tjerë punojnë shumë që të arrijnë atë se çka dëshirojnë nga jeta.

Këto janë shenjat që nuk do të bëheni asnjëherë i pasur:

Kurseni më shumë se sa që fitoni

Nuk keni nisur asnjë investim

Jeni të kënaqur me rrogën që e merrni

Blini gjëra që xhepi juaj nuk i përballon

Jeni duke ndjekur ëndrrat e dikujt tjetër, jo ëndrrat tuaja

Nuk i keni qëllim paratë

Besoni se të qenit i pasur është jashtë mundësive të juaja

Related posts

Shitet Hotel Plaza/ Kinezët paguajnë shumën për hotelin me 5 yje në Tiranë

Mila

Trafikoi 613 kg kokainë, Gjermania “OK” ekstradimit të Arbër Çekajt

Mila

Bleona Qerreti i vë ‘flakën’ rrjetit, provokon me foto mbi makinë

emanuela
Na Kontaktoni!