Lajme Showbiz

Sa kohë ju desh Alexit t’i propozonte Jenniferit?

Në mars të këtij viti  ish-lojtari i bejsbollit  Alex Rodriguez,  i propozoi me unazë diamanti  këngëtares së famshme Jennifer Lopez. Propozimi i tij në Bahamas bëri bujë të madhe dhe u kthye në kryefjalën  e mediave, ndërsa fotot e çiftit bënë xhiron e rrjetit.

I ftuar në emisionin e Jimmy Fallon, Alex ka rrëfyer detaje nga propozimi i famshëm, të cilin e kishte planifikuar prej 6 muajsh.

“Kam bërë prova tri ditë me radhë. Doja që perëndimi të ishte i përsosur. E planifikuam për rreth  gjashtë muaj. Ndodhi në plazh në Bahamas”, ka rrëfyer  ish-basketbollisti  gjatë emisioni.

Related posts

Aksident tragjik në Tiranë, humb jetën babai me vajzën dhe bashkëshorten, rëndë vajza tjerë dhe shoferi

Mila

Zyrtari amerikan ditën e sotme do të takojë…

Mila

Bushati flet për negociatat

Mila
Na Kontaktoni!