HomeShowbiz

SAG Awards: Veshjet më të mira dhe më të këqija

Mbrëmë tapeti i kuq i eventit SAG-Screen Actors Guild Awards  ishte i mbushur me shumë stil por disa prej tyre edhe ditën të zhgënjejnë.

Alison Brie ishte ajo që kryesoi listën e ‘veshjes më të keqe’ duke vazhduar me Rumer Wills, Emma Stone,Sandra Oh, Madeline Brewer, Kate Nash e Lucy Boynton.

Emma Stone

Sandra Oh

Madeline Brewer

Kurse ato që shkëlqyen me fustanet mahnitëse ishin: Amy Adams, Lady Gaga, Laura Harrier,Yara Shihadi, Danai Gurira, Gemma Chan, Rachel Brosnahan,Margot Robbie, Rachel Weisz, etj.

Lady Gaga

Laura Harrier

Yara Shihadi

Margot Robbie

 

 

 

 

 


TË NGJASHME