HomeShowbiz

Sallatat ideale që konsumojnë VIP-at për të qëndruar në formë

Kur i pyet se çfarë hapa, VIP-at kane te gjitha një përgjigje: sallatë. Ne fakt ky vakt është i rëndësishëm për te ruajtur linjat, por për ta bere gjithçka me te shijshme dhe me te shëndetshme, ata shtojnë disa përbërës të veçantë. Disa avokado, disa fara, disa fruta… Secili ka te preferuarit e tij kështu që zbuloni disa prej sekreteve.

Kourtney Kardashian: gjoks pule, avokado, sallate jeshile dhe fara luledielli

Julia Roberts: panceta, lakra Brukseli, stika, veze, kaçkavall

Kate Hudson: shalqi, qepe, djathë feta, rukola

Kim Kardashian: spinaq, pule e pjekur me limon jeshil, salce feta-ranch

Khloe Kardashian: gjoks pule, makarona kineze me perime dhe karkaleca, xhenxhefil i marinuar, karota, avokado, sallate jeshile.

Jessica Alba: karota, avokado, domate te vogla.

Jennifer Aniston: bollgur, kastravec, majdanoz, mente, qepe e kuqe, qiqra, djathë feta, stika

Chrissy Teigen: sallate jeshile, molle, qepe e kuqe, arra, kaçkavall blu.

Gisele Bundchen: lakër kale, domate te vogla, panxhar i kuq, brokoli, patate te ëmbla, quinoa, avokado,

Selena Gomez: mish gjeli deti, fasule, sallate jeshile, perime jeshile


TË NGJASHME