HomeShowbiz

Samanta Karavella tepër elegante në fotot e fundit

Samanta Karavella është një këngëtare e cila krahas karrierës muzikore komentohet shumë edhe paraqitjen e saj fizike.

Ajo çdo herë shfaqet e kuruar deri në detajin e fundit dhe edhe këtë herë ajo ka befasuar me pamjen.

Në një imazh të publikuar në ‘Instagram’, Samanta ka ardhur më elegante se kurrë më parë derisa dukej në formë të mirë fizike.

 


TË NGJASHME