HomeShowbiz

Sandalet që veshi mbrëmë Arbana Osmani kushtuan sa “qimet e kokës”

Mbrëmjen e djeshme u transmetua si çdo javë që nga fillimi i tij, spektakli i “Big Brother Vip” ku një vëmendje të madhe mori look-u i Arbana Osmanit, ashtu si në çdo paraqitje të saj publike.

E kuruar nga koka tek këmbët, moderatorja zbuloi dhe markën e sandaleve të saj “Alexandre Vauthier”. Me një kërkim të thjeshtë në internet, vihet re se ato kushtojnë plot $1,064.

Ajo ka zgjedhur versionin rozë të tyre, të cilat kanë edhe kristale në pjesën e sipërme.


TË NGJASHME