HomeShowbiz

‘Së shpejti e gjithë bota do njohë emrin tim’, çfarë po paralajmëron ish-missi

Morena Taraku është një ndër femrat më të komentuara të showbizzit shqiptar. Këngëtarja është gjithmonë në vëmendjen e mediave për lidhjet e saj dhe jetën luksoze që ajo bën.

Këngëtarja ka disa kohë që është shkëputur nga muzika dhe është fokusuar tek jeta e saj personale. Bukuroshja, e cila ka disa muaj që jeton në Turqi, ka ndarë me ndjekësit e saj një foto në Instastory me një deklaratë ku i ka bërë të gjithë kurioz.

Emri im është Morena Taraku dhe së shpejti e gjithë bota do ta njohë emrin tim. Mbajeni mend.”, ka shkruar Morena.


mop.jpg

TË NGJASHME