HomeLajme

Së shpejti sërish në televizion! Einxhel Shkira në emision të famshëm

Që prej moderimit në një emision për muzikën Hip Hop në “In Tv”, Einxhel Shkirën nuk e kemi parë më në botën e televizionit.

 Brunia simpatike mori famë të llahtarshme në atë peridhë

Bukuroshja seksi mbetet një nga vajzat më të përfolura të ekranit.

Shumë fansave u ka munguar Einxhel si moderatore. Ka një lajm të mirë nëse dhe ju e gjeni veten në këtë përshkrim !

Sipas “Gazeta Express”  Einxhel do të rikthehet së shpejti në ekran dhe nuk do të marrë pjesë në një projekt dosido, por në një projekt me shumë impakt për publikun.

Bukuroshja thuhet do t’i bashkohet prezantimit me Edi Manushin, Nevina Shtyllën dhe Fjoralba Ponarin në “E diell”, dhe pritet  të nisë më 27 janar në “Top Channel.”


TË NGJASHME