HomeShowbiz

Seldi Qalliu shpërthen keq ndaj fanses

Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra i kanë dhënë fund fejesës së tyre.

Kështu dyshja vazhdojnë të jenë të prekur nga ndjekësit në rrjete sociale.

Së fundmi, Seldi publikoi një video me një vajzë në Instagram ku nuk ka munguar as një koment i një fanse.

“Pihhhh kishe une po qes goca ktu Mimoza shkodra esht ?? o kastravec”, kurse përgjigja e këngëtarit ishte kjo ” o injorante e kam shum kollaj me tbo block por po tjap 1 keshill….. shif punet e tuja shpin tate dhe pastroje shpirtin e zi se mbake shum er tkeqe!”.

Seldi dhe Mimoza ende nuk janë deklaruar para mediave për ndarjen e tyre.


TË NGJASHME