Lajme Lifestyle Showbiz

Selena Gomez e mërzitur, mos e ka fajin Justin Bieber?!

Selena Gomez është shumë pak aktive në rrjetet sociale dhe çdo herë që publikon diçka menjëherë bëhet burim për lajme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet e mërzitur dhe fansat mendojnë se ka të bëjë me Justin Bieber.

Ata kanë shkruar se Gomez është e mërzitur pasi Hailey publikoi fotot e dasmës me Justin Bieber.

Ndonëse komentet kanë qenë nga më të ndryshmet, Gomez nuk ka reaguar në asnjë lloj forme.

Related posts

89% e serbëve nuk e duan anëtarësimin në NATO

Klaudia gotanews

Zgjedhjet, kërcënohet kandidati për Bashkinë e Lezhës

Xhensila Gotanews

Rama dhe Zaev për iftar së bashku, ku janë takuar krerët

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!