HomeShowbiz

Sërish ajo, Cardi B tërheq vëmendje në “Javën e Modës” në Paris

Reperja e famshme, Cardi B ka befasuar të gjithë me veshjen e saj në Javën e Modës në Paris.

Me një pallto tërësisht nga leshi, sytjenet në rrjetë dhe maskë në fytyrë, Cardi B ka qenë personazh enigmatik në ngjarjen e madhe të modës.
Veshja është dizajnuar nga Mah Jing-ëong, ndërsa palltoja e shumëpërfolur ishte e Adrienne Landau.

Kjo nuk është hera e parë që Cardi B ka bërë një përshtypje të madhe në Javën e Modës në Paris.

Në nëntor, ajo kishte befasuar të gjithë me paraqitjen e saj me lule në kokë.


TË NGJASHME