HomeShowbiz

Sërish bashkë, Khloe Kardashian vendos të kthehet me Tristan Thompson

Disa muaj më parë bëri bujë të madhe tradhëtia e Tristan Thompson me mikeshën e ngushtë të Kylie Jenner, Jordyn Woods.

Çifti u pa duke u puthur në një club nate dhe menjëherë pas këtij skandali, Khloe i dha fund marrëdhënies së saj me Tristan-in.

Mirëpo Khloe ka ndërmend ta falë Tristanin e të kthehet me të për hir të vajzës së tyre, True.

Burime pranë yllit të “Keeping Up With The Kardashians” kanë treguar se ajo e ka ndarë mendjen të bashkohet sërish me Tristan dhe për ta provuar edhe njëherë.


TË NGJASHME