HomeShowbiz

Sërish në Kosovë, ja arsyeja e veçantë e rikthimit të Tolgës dhe Almedës

Aktori turk shumë i dashur për shqiptarët, do të vizitojë sërish Kosovën.

I bërë i njohur për rolin e ‘Qënarit’ dhe edhe më i dashur kur u bë dhëndër i shqiptarëve, aktori turk Tolgahan Sayisman do të vizitojë sërish Kosovën.

Ai do të vijë të mërkurën bashkë me familjen e tij, bashkëshorten Almeda Abazin dhe djalin e tyre Efehan.

Ata do të mbajnë në Prishtinë një konferencë për shtyp në ora 11:00, ku do të zbulojnë edhe arsye e vizitës së tyre.

Mesa duket çifti po sjell një projekt shumë të madh, detajet e të cilit do të mësohen në konferencën që do të mbahet në Ministrinë e Kulturës.

Tolga dhe Almeda do të vizitojnë gjithashtu dhe qytetin e Prizrenit.

Image result for Tolgahan  Almeda

TË NGJASHME