HomeShowbiz

Sërish ‘on top’, Luana nuk ka të ndalur

Luana Vjollca është padiskutim një ndër femrat më të suksesshme në showbizzin shqiptar dhe këtë e tregon fare mirë popullariteti që ka fituar.

Luanën e kemi parë në shumë disiplina të ndryshme, si këngëtare, moderatore, kërcimtare dhe duhet ta pranojmë që ka shkëlqyer në të gjitha.

Këtë të shtunë ishte nata e dytë e spektaklit dhe po ashtu si nata e parë theu çdo rekord shikueshmërie.

Video e emisionit ishte më e ndjekura në YouTube jo vetëm në Shqipëri, por edhe në disa vende të botës.

Moderatorja ka shpërndarë në instastory disa foto ku shohim se nata a dytë e spektaklit ishte më e ndjekur në YouTube në Arabi, Turqi, Gjermani dhe Maqedoni.

Moderatorja është ndier vërtetë shumë e lumtur për këtë sukses ndërsa ka falënderuar të gjithë fansat e saj pa të cilët nuk do të isha këtu ku jam sot shprehet ajo.

maced.jpg
turkey.jpg
german.jpg

TË NGJASHME