HomeShowbiz

Seven Saraqi: Duhet të isha një model

Seven Saraqi aktualisht është në Los Angeles duke punuar për këngë të reja të cilat do t’i lansojë në ditët në vijim.

Reperi shqiptar është mjaft i ndjekur në rrjetet sociale dhe shpeshherë komentohen deklaratat e tij.Lexo po ashtu:

Me një veshje të bardhë dhe flokë si prej ari, Saraqi ka rrëmbyer vëmendje gjersa thotë: “Duhet të isha një model”.

View this post on Instagram

Should of been a model ?

A post shared by Seven (@7saraci) on

//www.instagram.com/embed.js

Ndërkaq, këto fotografi të reperit vijnë pas nënshkrimit të kontratës me kompaninë e madhe “Sony Music”, pjesë e të cilës është edhe Era Istrefi.

Pas bashkëpunimit me Tunën në projektin “Maria”, Seven nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, ndërkohë që fansat e tij po i presin materialet e reja muzikore.


TË NGJASHME