HomePolitikë

‘SHBA dhe BE nuk i mbështet’, Ndreu për opozitën: Ku duan t’i çojnë shqiptarët?

Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu ka sulmuar opozitën, se nuk i mbështet Evropa dhe Amerika.

Në një reagim në facebook, Ndreu teksa ka shpërndarë dhe deklaratën e Ambasadës Amerikanë në Tiranë për protestën, ai parashtron pyetjen se “ku do t’i çojnë shqiptarët këta, me Rusi?”.

“Europa nuk i mbeshtet, Amerike jo e jo…ku duan ti cojne shqiptaret keta, me Rusi ?! Koha per te ndjeke rrugen e duhur sipas mbeshtetjes qe na japin ata ku duam te integrohemi dhe ata qe na kane dhene doren gjithmone me dite te veshtira!”, shkruan Ndreu.


TË NGJASHME