HomeShowbiz

Shën Valentin i parë për çiftin e ri, ja sesi e ka uruar Rudina Markun

Rudina Dembacaj po përjeton shumë e dashuruar romancën me ish-deputetin Mark Frrokun.

Pasi bëri lidhjen publike moderatorja nuk ka nguruar të publikoj foto me partnerin në çdo moment dhe patjetër që të gjithë po prisnit foton e Rudinës dhe Frrokut për këtë Shën Valentin.

Nëpërmjet një fotoje në InstaStory Rudina ka uruar Markun thjeshtë më një “Gëzuar Shën Valentinin”.


TË NGJASHME