HomeSociale

Sherr në familje, plagos vëllain me thikë

Një sherr mes vëllezërve ka ndodhur në Librazhd.

Sipas policisë 20- vjeçari me iniciale L.P ka plagosur me thikë vëllain e tij shtetasin Q.P.

Ky i fundit ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan dhe Librazhd, arrestuan në flagrancë shtetasit: L.P., 20 banues në Elbasan, pasi në banesë ka plagosur me mjet të mprehtë thikë vëllain e tij shtetasin Q.P., jashtë rrezikut për jetën”, njofton policia.


TË NGJASHME