HomeShowbiz

Shëtitje me vjehrrën, Dafina Zeqiri e bën familjare lidhjen me Dj Geek!

Pak javë pasi e bëri publike marrëdhënien romantike me Dj Geek, Dafina Zeqiri ka konsoliduar lidhjen e saj.

Këngëtarja ka treguar se familja e saj, nëna dhe motra e kanë takuar dhe e miratojnë lidhjen me Dj-in e njohur.

Në një postim të fundit të Dafinës, shohim nënën e këngëtares që ka kapur për krahu Dj Geek, ndërsa ecin dhe bëjnë shëtitje. Pranë tyre është Dafina që i filmon dhe motra e këngëtares.

Kjo do të thotë se tashmë lidhja e Dafinës po ecën në hapat e duhur dhe ka marrë bekimin e familjes së saj.

Pak ditë më parë, Dafina publikoi një foto në Instagram, ku shfaqej duke puthur partnerin e saj, për të treguar publikisht dashurinë që ndjen për të.

View this post on Instagram

Tdu’du!

A post shared by ? ? ? ? ? ? (@dafina.zeqiri) on


TË NGJASHME