HomeShowbiz

Shfaqet topless, Hueyda El Saied i bashkohet sfidës së vipave

Balerina e njohur Hueyda El Saied u bë së fundmi kryefjala e mediave për nisjen e një romance të re me partnerin e saj, Thierr.

Së fundmi, një tjetër postim pikant e ka tërhequr vëmendjen në profilin e Hueydës.

Balerina i është bashkuar sfidës së vipave, të cilët kanë nisur të publikojnë foto të tyret topless në rrjete sociale. Pas Lindsay Lohan dhe Liam Payne, të cilët dogjën rrjetin me fotot e tyre seksi, është rradha e Hueydës të marrë vëmendjen e të gjithëve.

Ajo ka pozuar në shtrat tërësisht e zhveshur, me flokët e mbledhura bisht dhe është mbuluar vetëm nga një tyl, teksa njërën dorë e ka mbajtur mbi gjoks duke mbular hiret e saj. Fotoja ka tërhequr menjëherë vëmendjen e ndjekësve, të cilët kanë vërshuar në komente e pëlqime në postimin e saj.


TË NGJASHME