HomeSport

Shikoni çfarë po ndodh në stadiumin e ri Kombëtar

Është duke u luajtur në këto momente në stadiumin e ri kombëtar, sfida testuese mes Vllaznisë dhe Apolonisë e vlefshme për kampionatin shqiptar të femrave.

Disa video fantastike nga impianti modern, i cili do të inaugurohet zyrtarisht në datën 17 nëntor në sfidën ndaj Francës.

Atmosferë fantastike edhe në përballjen testuese, teksa nuk mungoi shou me drita, si dhe ekzekutimi i himnit të Championsit. Për më tepër ndiqni videot e mëposhtme:


TË NGJASHME