HomeLajmi i Fundit

Shkodër/ Përplaset nga makina, në gjendje të rëndë këmbësori

LAJMI-I-FUNDIT-1

Një person ka mbetur i plagosur rëndë mbrëmjen e sotme në Shkodër, si pasojë e një aksidenti.

Aksidenti ka ndodhur në aksin Shkodër -Velipojë, ku një këmbësorë, identiteti i të cilit nuk dihet ende,  është përplasur një një automjet.

Ai është dërguar në spital, ku ndodhet në gjendje të rëndë. Policia ka shoqëruar drejtuesin e automjetit dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.


TË NGJASHME