Aktualitet Lajme

Shkodër, zgjidhet kreu i ri i Këshillit të Qarkut

Metropoli i veriut, Shkodra, duke filluar nga dita e sotme do të ketë një kryetar të ri të këshillit të Qarkut.

Hilmi Lakti do të mbajë postin e ri të Këshillit të Qarkut, ndërsa ai u zgjodh në këtë detyrë me 18 vota pro dhe një kundër.

Vijon…

Related posts

Një dasmë si në përralla! Ish-banorja e Big Brother i jep fund beqarisë

Xhensila Gotanews

Super-bashkëpunim/ Bebe Rexha dhe reperi shqiptar bëhen bashkë për një super-hit

emanuela

Policia aksion për rritjen e sigurisë rrugore, 5 të arrestuar

Mila
Na Kontaktoni!