HomeShowbiz

Showbiz me ngjyra neon, trendi i pranverës që ka përfshirë personazhet shqiptarë

Në këto muaj të parë pranvere, personazhet shqiptarë kanë rënë në një mendje dhe ju tregojnë tendencën që duhet të ndiqni: ngjyrat neon. Ato gjithnjë kanë qenë sinjalizuese të ditëve të ngrohta dhe plot me energji.

Ngjyra më e preferuar është ajo jeshile, dhe mund ta kombinoni si Lori Hoxha


Jonida Maliqi


Aurela Hoxha


Beatrix Ramosaj

Kristina Baki


Kida

Ingrit Gjoni


Loredana


Franceska Jace


Elita Rudi


Morena Taraku

Kiara Tito

Dhe nëse mendoni se është vetëm për vajza, Capital T, Drini Zeqo, Mozzik, Erik Fullani, Valdrin Sahiti dhe Fero ju provojnë të kundërtën.

Nëse keni guxim, mund t’i lyeni dhe flokët si Arselajda Buraku apo Fero.

Nëse jeshilja nuk është ngjyra juaj e preferuar, mund të vishni rozë si Aulona Musta


Enca


Të verdhë si Fatma Haxhialiu


Jonida Maliqi


Dafina Zeqiri


Kiara Tito


Arjola Shehu


Dorina Mema


Alba Çobaj


Elita Rudi


Vesa Luma


TË NGJASHME