HomeShowbiz

Shpat Kasapi me look të ri

Këngëtari Shpat Kasapi ka vendosur të ndryshojë pak pamjen e tij.

Ai postoi një foto në Instagram me flokët e reja.

‘Flokët e reja’, ka shkruar artisti nën imazhin i cili mori goxha pëlqime dhe komente të mira.

Kujtojmë që Shpati nuk ka publikuar asnjë këngë që nga projekti i fundit ‘Aroma e saj’, mirëpo ka qenë aktiv në rrjetet sociale.

A po ju pëlqen Shpati me këtë stil flokësh?


TË NGJASHME