Showbiz

Shpërthen Besa Kokdhima ndaj Romir Zallës:”Pak njohje e autorsis do të ishte mirë”

Besa Kokëdhima është shprehur mjaft e irrituar së fundmi, për shkak të emisionit “Ti je festa ime” në RTSH, të drejtuar nga Romir Zalla.

Sipas këngëtares emisioni ka përdorur titullin e albumit të saj të fundit me këngë festive, të cilin Besa e publikon që nga viti 2014.

“Ju dua dhe është gjithçka në rregull , por është e çuditshme që ju të përdorni titullin e albumit tim të festave të Krishtlindjeve #TiJeFestaIme që publikohet çdo vit që prej 2014-ës. Pak njohje e autorësisë do të ishte mirë @romirzalla”, ka shkruar këngëtarja në Instagram.

Related posts

Në bikini të kuqe, Lindsey Pelas nuk i lë vend imagjinatës

Gri

Fotot me të dashurën/ Reagon “Kimikati”

Migisa

Pritjes i erdhi fundi! Sara Hoxha bëhet sërish nënë

Mila
Na Kontaktoni!