HomeShowbiz

Shpërthen Oriola Marashi, Ohh qepe…

Një deklaratë e Einxhel Shkirës e ftuar në një emisioni, tregoi se është feministe dhe aspak xheloze, nuk u prit mirë nga Oriola Marashi.

Oriola nuk e beson aspak deklaratën e Einxhel se është feministe:

“U lodha me femrat që gjoja i bëjnë jehonë “fuqizimit të fermave” ndërkohë që sulmojnë femra të tjera. Je aq false për fuqizimin e femrave saqë është e shpifur ta shohësh. Ohh qepe!”

Me sa duket gjakrat nuk janë ulur akoma mes vajzave pas sherrit, për të cilin përfunduan në polici.TË NGJASHME