Lajme Lajmi i Fundit

Shpërthim në Fushë-Krujë

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në oborrin e nje banese ne Fushe-Kruje

Sipas informacionit paraprak te policise ngjarja ka ndodhur në fshatin Halil, Fushë- Krujë.

“Në pjesën e jashtme të oborrit të banesës së shtetasit A.P., 40 vjeç, dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse pa shkaktuar probleme në njerëz”- njofton policia.

Informacion paraprak/

Më datë 02.10.2019, në fshatin Halil , Fushë- Krujë në pjesën e jashtme të oborrit  të banesës së shtetasit A.P., 40 vjeç, dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse pa shkaktuar probleme në njerëz. Grupi hetimor po punon zbardhjen e rrethanave  të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Related posts

Tiranë, zjarr në një dyqan pranë Pazarit të Ri

Mila

Do trafikonin një 20 vjeçare në Gjermani për prostitucion, policia kap tutorin në Rinas

Mila

Ngjarja tragjike në Britani, shoferi i kamionit akuzohet për 25 vrasje

Mila
Na Kontaktoni!