HomeLajmi i Fundit

Shpërthim në Fushë-Krujë

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në oborrin e nje banese ne Fushe-Kruje

Sipas informacionit paraprak te policise ngjarja ka ndodhur në fshatin Halil, Fushë- Krujë.

“Në pjesën e jashtme të oborrit të banesës së shtetasit A.P., 40 vjeç, dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse pa shkaktuar probleme në njerëz”- njofton policia.

Informacion paraprak/

Më datë 02.10.2019, në fshatin Halil , Fushë- Krujë në pjesën e jashtme të oborrit  të banesës së shtetasit A.P., 40 vjeç, dyshohet se ka shpërthyer një sasi e vogël lënde plasëse pa shkaktuar probleme në njerëz. Grupi hetimor po punon zbardhjen e rrethanave  të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.