HomeSport

Shqipëri-Andorrë/ Heshtje në “Elbasan Arena”, miqtë barazojnë

LIVE| SHQIPËRI – ANDORRË 1-1

KOMENTI LIVE: 

18? GOL ANDORRA 1-1/ Befasojnë miqtë! Pas një harkimi nga e majta, futbollisti i Andorrës, Martinez, nuk ka falur brenda zonës, duke barazuar shifrat! 


14? Pranë golit të dytë Shqipëria, Memushaj provon me një goditje nga distanca, topi shkon mbi kuadrat!

12’ Tjetër mundësi e mirë për Shqipërinë që avancon me Manajn i cili i afrohet zonës dhe provon një diagonale për Balajn, por mbyllet aksioni.


TË NGJASHME