HomeSport

Shqipëri- Francë/ “Gjelat” shënojnë golin e parë

LIVE| SHQIPËRI – FRANCË 0-1

Toliso 9? 

KOMENTI LIVE: 

9? GOL FRANCA 0-1/ Shënojnë “gjelat”! Pas një harkimi të Grizman nga goditja e dënimit, Toliso lihet i lirë dhe gjuan saktë me kokë, duke tundur rrjetën e Berishës! Goli i parë me fanellën e Francës për Toliso! 

7? Hysaj shkakton faull nga majta, pas ndërhyrjes të gabuar ndaj Mendi!


TË NGJASHME