HomeSport

Shqipëri-Francë/ Starton pjesa e dytë, në fushë Roshi dhe Memushaj

LIVE| SHQIPËRI – FRANCË 0-2

Toliso 9?, Grizman 30? 

KOMENTI LIVE: 

46? Rast ideal për kuqezinjtë! Bare harkon bukur nga e djathtë! Në zonë ndodhen Hysaj dhe Gjimshiti, të dy e prekin por pa mund ta devijojnë drejt portës!

46? Starton pjesa e dytë! Reja bën menjëherë 2 zëvendësime! Largohet nga fusha, Lenjani dhe Qose, në lojë Roshi dhe Memushaj!


TË NGJASHME