HomeShowbiz

Shqipja kapet “mat” me të dashurin në Dubai (Foto)

Shqipe Hysenaj, ish-protagonistja e “Për’puthen”, vazhdon të mbetet një nga emrat më të përfolur në mediat rozë. Ajo prej disa ditësh ndodhet në Dubai siç kemi parë nga postimet e saj rrjetet sociale, por s’ka treguar se kush e shoqëron.

Megjithatë, Prive ka zbuluar disa fotografi ku shihet Shqipja me një djalë të panjohur për publikun, i cili mund të jetë i dashuri i saj. E themi këtë pasi Shqipja ka deklaruar vetë se është në një lidhje dashurie, duke bërë fansat kureshtare se kush është ai që i ka vjedhur zemrën.

Me siguri Shqipja do reagojë dhe e vërteta do merret vesh shumë shpejt.


TË NGJASHME