HomeRajon

Shqiptari masakrohet në Itali, në gjendje kritike për jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali gjatë orëve të vona të mbrëmjes, teksa një i ri shqiptar është masakruar me grushte dhe aktualiasht ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Shqiptari me inicialet A.H mwsohet se wshtw rrahur nga dy persona dhe se tani 38-vjeçari, gjendet nw reanimacion.

Ende nuk ka të dhëna as rreth identitetit te autorëve dhe as për motivet e ngjarjes.

Shqiptari në gjendje shumë të rëndë është dërguar në spital rreth orës 03.30 të mëngjesit dhe sipas mjekëve ka plagë shumë kritike në pjesën e kokes dhe fytyres.


TË NGJASHME