HomeLajme

Shqiptari qëllon 12 herë me thikë një grua

Arrestohet një shqiptar në Itali, pasi qëlloi 12 herë me thikë një grua. Mediat italiane shkruajnë se në pranga është vënë një shqiptar 28 vjecar me inicialet B.R.

Ai i shkoi në banesë një gruaja 33 vjecare, moldave. Sipas policisë, ai kishte marrë me vete edhe thikën. Në momentin që gruaja e refuzoi, ai e ka qëlluar atë 12 herë, në gjoks dhe pjesën e barkut.

Gruaja është transportuar në spital në gjendje të rëndë, ndërkohe që shqiptari është arrestuar dhe pritet të dalë në gjyq.


TË NGJASHME