HomeLifestyle

Shtatë vite nga ndarja nga jeta e Paul Walker, e bija shpërndan videon prekëse

Ky nëntor do të shënojë shtatë vjet që kur ylli i “Fast and Furious” Paul Walker vdiq në një aksident tragjik me makinë.

Vajza e tij 21-vjeçare Meadow Walker, e cila është tepër private pasi i përket jetës dhe momenteve që ka kaluar me babanë e saj të ndjerë, ka vendosur që të ndajë me fansat një pamje nga një moment i ëmbël që kaluar me Paul.

Modelja shpërndau një video të vjetër me të atin në Instagram. Në video shihet Paul  teksa hyn në dhomën e tij të gjumit dhe Meadoë që kërcen për ta trembur.  “Surprizë!!! Gëzuar ditëlindjen!!!!”, dëgjohet të thotë Meadow kur sheh babain e saj të çuditur. Aktori ka një buzëqeshje të gjerë në fytyrën e tij ,ndërsa përqafon Meadow.

Pawl dukej i ngazëllyer dhe tepër i lumtur kur pa vajzën e tij.

‘Asnjëherë nuk kam menduar ta ndaj këtë,’ shkroi ajo në videon në Instagram. ‘Por ndihej mirë. Bëhu mirë Unë të dua. Qëndro i sigurt ‘

Ditëlindja e lindjes së Paul Walker është 12 shtator dhe nuk dihet se nga cili vit është videoja.

Ai vdiq vetëm disa javë pas ditëlindjes së 15-të të Meadow në 2015 dhe përplasja u shkaktua nga shpejtësia e lartë dhe gomat e konsumuara.

Meadow është vajza e Palit dhe e dashura e tij një herë Rebecca Soteros.

Ajo e kaloi pjesën më të madhe të jetës së saj me nënën e saj në Hawaii para se të bashkohej me babanë e saj në Kaliforni në 2011.


Që nga vdekja e babait të saj, ajo ka punuar me fondacionin “Paul Walker” në projekte të ndryshme, kushtuar oqeanit dhe jetës së egër.

Në dhjetor ajo njoftoi se po mblidhte para me anë të bamirësisë për të ndërtuar një shkollë.


TË NGJASHME