HomeShowbiz

Shtëpia e Adam Levine në shitje, dalin pamje nga arredimi luksoz

Adam Levine ka nxjerrë në shitje një nga pronat e tij për 47.5 milionë dollarë. Lajmi është konfirmuar nga ‘E! News’, të cilët kanë publikuar edhe foto nga ambientet e brendshme të saj. Shtëpia është blerë një vit më parë për 35.5 milionë dollarë dhe po shitet për një fitim goxha të majmë. Prona përfshin 5 dhoma gjumi, 12 tualete dhe ka një sipërfaqe prej 929.0304 m2.

Vendodhja e saj është në Beverly Hills dhe kjo shtëpi renditet ndër më të bukurat e zonës. Për më tepër, i lëmë pamjet të flasin. / gotanews.tv


TË NGJASHME