HomeSport

Si aktorët pòrno/ Cristiano Ronaldo injekton Botox në këtë pjesë të trupit

Në moshën 37-vjeçare, Cristiano Ronaldo i Manchester United ka ende një fizik të lakmueshëm, diçka që padiskutim ka tërhequr vëmendje gjithmonë tek portugezi. Ish-ylli i Real Madridit mesa duket ka adoptuar një rutinë të re për të ruajtur rininë e tij të përjetshme.

Ndërsa pjesa më e madhe e meritave për fizikun mund t’i atribuohet dietës së tij, regjimit të stërvitjeve dhe gjenetikës së shkëlqyer, prekjet dhe përparimet e reja në kirurgji gjithashtu i lejojnë atij të mbajë muskuj të shëndetshëm dhe të rinj.

Por pse Cristiano Ronaldo injekton Botox në penísin e tij?

Nuk është sekret që Ronaldo është një adhurues i operacioneve kozmetike. Botox-i është padyshim aleati më i madh i portugezit: ndërsa fytyra e tij tashmë i është nënshtruar disa trajtimeve, ajo nuk është e vetmja pjesë e trupit që ka injeksione botox.

Sipas La Razon, Ronaldo ka bërë injeksione botox edhe në pjesët intime, më saktë në penís.

Qëllimi i këtyre injeksioneve është të rrisë trashësinë e organit gjenital me një, dy ose tre centimetra dhe mund të zgjasë deri në dy vjet, është i kthyeshëm dhe nuk kërkon qepje, megjithëse nuk është një trajtim që garanton funskionim 100%.

Është gjithashtu një praktikë që e përdorin shumë aktorë pòrno, për ta bërë penísin e tyre të duket shumë më i madh në skena.

Kjo praktikë rrit kënaqësinë e personit që bën Botox dhe partneres së tij, në këtë rast të Georgina Rodriguez./ Burimi: Marca | Përktheu dhe përshtati: GOTA NEWS ALBANIA


TË NGJASHME