HomeSociale

Si do duket Piramida pas rikonstruksionit (Foto)

Kryeministri Edi Rama dhe kreu i bashkisë së TIranës, Erion Veliaj kanë prezantuar ditën e sotme projektin e piramidës.

Rama deklaroi se përmes këtij projekti, Tirana do t’i tregojë të tjerëve se si edhe një vend i vogël dhe me pak të ardhura i drejtohet botës së re digjitale dhe ndërton një shembull që ka impakt global për nga mënyra e afrimit tek e reja dhe e të rinjve drejt kësaj bote.

0b69f0c0-437b-4001-a5c9-c78e2a2b0e81

4f36e074-d507-4dcc-8151-8d67108d82d4
365ba644-de2e-458f-bd62-c34f8601d28f

TË NGJASHME