HomeShowbiz

Si e presin Ledrin në Dubai??

Ledri Vulën e mirëpresin kudo, madje si një sheik në Arabinë Saudite pasi e kanë surprizuar me nje mirëpritje mjaft të veçantë.

Reperi i talentuar ka udhëtuar drejt Dubait dhe në hotelin ku ështe akomoduar është pritur si një yll i vërtetë.

Ai ka postuar në llogarinë e tij të instagramit surprizat që i kanë bërë:  vizatimin e shqiponjës dy krenare dhe titullin e këngës “That’s Mine” që e solli në bashkëpunim me Gashin që padyshim rezultoi një sukses i vërtetë.


TË NGJASHME