HomeShowbiz

Si kurrë më parë, Angelina Jolie tregon të vertetën e martesës me Brad Pitt

Angelina Jolie ka thënë se në vitin 2014 është ndjerë “nën presion” nga Brad Pitt për t’u martuar me të mbas 9 viteve lidhje, dhe se tani ajo nuk do të martohet më.

Ata u takuan në xhirimet e filmit të vitit 2005, Mr and Mrs Smith, dhe kan qenë në një lidhje shumë të mirë

Ndërsa karriera e tyre lulëzonte, Angelina Jolie dhe Brad Pitt jetonin në kompleksin e tij të madh në Los Feliz, California sëbashku me gjashtë fëmijët e tyre.

Ata u fejuan në vitin 2012 dhe vendosën ta bënin romancën e tyre zyrtare kur u maruan në vitin 2014 në pallatin e tyre në jug të Frances.

Por të mërkurën një burim i tha UsWeekly se aktorja Maleficent ndjehej “ne presion” për të thënë “unë pranoj” dhe dhimbja e një divorci tjetër ka bërë që Angelina të zotohet të mos martohet më kurrë.


TË NGJASHME